Budowa SPA / Ława Lahma okrągła

Stosunkowo często w strefie rekreacji pomieszczenie lub jego część ma kształt okręgu albo ściany wytyczone po łuku. Daje to bardzo ładny efekt wizualny, co ważne robiący wrażenie zarówno na dużych powierzchniach jak też w mniejszych. Okrągłe pomieszczenie oczywiście wymusza odpowiednio dopasowane pozostałe elementy konstrukcji – zwłaszcza ławy przeznaczone do wypoczynku.
Jeśli dysponujecie Państwo właśnie tego kształtu pomieszczeniem SPA możemy zaproponować ławy i siedziska dedykowane do ścian opartych na okręgu czy łuku, produkowane pod wymiar, o dowolnym promieniu i różnorodnej formie.

W naszej ofercie znajdują się również specjalne ścianki pozwalające na konstrukcję oraz wszechstronną aranżację pomieszczeń – z ich użyciem można w normalnym pomieszczeniu wytyczyć łuki i okręgi. Takie rozwiązanie jest bardzo atrakcyjne wizualnie i stosowane na przykład w wypoczywalniach tepidarium z misą na lód w centrum.
Używając wycinka ławy okrągłej wolnostojącej też możemy uzyskać bardzo ciekawy efekt, wymagający jednak odpowiednio dużej przestrzeni na obiekcie. Ponieważ jednak nie tylko realizujemy ale też projektujemy pomieszczenia SPA&Wellness z chęcią zaproponujemy Państwu odpowiednie do metrażu i potrzeb klientów rozwiązania.