Budowa SPA / Płyta budowlana XPS

Prezentowaną tutaj płytę stosujemy podczas budowy SPA a także do wytwarzania elementów konstrukcji i wyposażenia. Bazą płyty budowlanej Lahma Wedi jest polistyren ekstrudowany, czyli tak zwana pianka XPS. Jako materiał nie chłonący wody, ciepły, twardy i pozwalający na precyzyjną obróbkę sprawdza się doskonale w produkcji elementów systemowych używanych później między innymi do realizacji pomieszczeń SPA&Wellness.
W naszej ofercie znaleźć można bogaty przekrój produktów, będą to bowiem zarówno ławy do szerokiego użytku w SPA, podgrzewane leżaki, stoły do masażu ale także kabiny do natrysku wrażeń i prysznicowe, misy i niecki do schładzania, brodziki i baseny. Również dzięki płycie budowlanej Lahma Wedi powstają całe pomieszczenia SPA – korzystamy z nich przy budowie ścianek, sufitów czy kolumn.
Używając do obróbki płyty XPS sterowanych komputerowo maszyn tworzymy moduły konstrukcyjne najwyższej jakości, o dopracowanych kształtach i wyjątkowych właściwościach, idealnie sprawdzających się w strefach SPA oraz innych pomieszczeniach mokrych.
Wykończyć możemy je kamieniem lub ceramiką, uzyskując efekt zapierający dech w piersi.