Budowa SPA / Systemy ław Lahma Classic

Niezaprzeczalna funkcjonalność i wygoda dla użytkowania, to właśnie przyświecało nam przy tworzeniu systemu ław Lahma Classic. Systemu – bowiem nie jest to jedynie ława, ale również jej wykończenia czy podłokietniki.
Zastosowanie narożników wewnętrznych oraz zewnętrznych umożliwia swobodą zabudowę, by maksymalnie zagospodarować powierzchnię, oczywiście nie tracąc przy tym nic ani na użyteczności siedziska ani na wizualnej stronie systemu.
Możliwe jest również użycie specjalnych elementów pozwalających na budowę drugiego poziomu siedzisk, co zwłaszcza w mniejszych SPA jest chętnie wykorzystywane.
Uzupełnieniem systemu jest jeszcze zintegrowany basenik do moczenia stóp, dopełniający całości.
Gdzie użyjemy proponowanego systemu? Jest to idealny wybór do budowy łaźni parowej mniejszej lub średniej wielkości a także do pokojów relaksacyjnych. Spełni on wymagania klientów od strony użytkowej, zaś od strony wizualnej prezentuje się również bardzo atrakcyjnie. Projektowanie SPA z użyciem tego zastawu jest naprawdę proste, dzięki elastycznej konfiguracji siedzisk na dwóch poziomach, wykończeń i łączników.