Budowa SPA / Systemy ław Lahma Futura

W czasie budowy SPA pamiętać musimy ciągle, że co i rusz napotykać będziemy tak zwane pomieszczenia mokre. Najpopularniejszymi z nich, bez których każda strefa wellness będzie niepełna, są oczywiście łaźnie parowe i błotne (których zresztą jesteśmy producentem).
Ich specyfika i wszechobecna para wymusza zastosowanie rozwiązań pozwalających użytkownikom na zachowanie maksymalnej wygody podczas relaksu. Stąd właśnie system Lahma Futura, są to bowiem ławy dedykowane do pomieszczeń mokrych.
Wykonane są z lekkim spadkiem przedniej części siedziska, dzięki czemu skraplająca się para wodna ma naturalny, grawitacyjny punkt ujścia a wilgoć nie gromadzi się w niepożądanych miejscach.
Kształt ław zachęca wręcz do umieszczenia pod siedziskiem oświetlenia. Pozwoli to w prosty sposób widocznie podnieść walory wizualne całego pomieszczenia i nadać mu osobistego, niepowtarzalnego charakteru.
Projektując SPA mamy do dyspozycji prócz siedzisk oczywiście podłokietniki i zakończenia a także narożniki wewnętrzne i zewnętrzne.