Projektowanie obiektów SPA

W ofercie firmy Lahma znajdziecie Państwo całościową obsługę inwestycji związanych ze SPA. Przeprowadzimy Was przez ten proces od podstawy, jaką jest projekt, przez wykonanie i budowę SPA po szkolenie pracowników, konserwacje, pomożemy również z uzyskaniem kredytu lub dotacji unijnej.

Zawsze jednak zaczyna się od poznania oczekiwań inwestora oraz wymagań potencjalnych użytkowników. Jest rzeczą oczywistą, że inne potrzeby będzie miał pensjonat w górach a inne hotel czterogwiazdkowy. Inaczej podejdziemy do projektu SPA w domu prywatnym a inaczej w obiektach użyteczności publicznej.

Często pracę nad projektem zaczynamy wspólnie z architektami, już przy powstawianiu koncepcji budynku którego SPA ma być częścią. Pozwala to nie tylko przewidzieć położenie koniecznych instalacji ale też jak najlepiej umiejscowić strefę wellness w obiekcie, połączyć z jego pozostałą infrastrukturą lub nawet otoczeniem, na przykład dając z wypoczywalni widok na ogród lub góry.

Na drugim biegunie będą zaś projekty w budynkach z historią, zabytkach, gdzie prawdziwym – i jakże satysfakcjonującym – wyzwaniem jest zachowanie ducha obiektu i płynne wkomponowanie SPA w mury liczące nieraz setki lat.

Znając specyfikę urządzeń, technologii, wyposażenia SPA możemy stworzyć projekt w pełni dostosowany do potrzeb i możliwości inwestora.
Wizualnych, funkcjonalnych jak i finansowych.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie a biorąc projektowanie i budowę SPA w swoje ręce zapewniamy inwestorowi ten charakterystyczny dla strefy wellness spokój ducha już od początku współpracy.

Poniżej znajduje się kilka wizualizacji pokazujących możliwość aranżacji SPA. Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu.