Twoje SPA oraz galeria zdjęć
Nie tylko wykonujemy łaźnie parowe czy sauny suche ale wiemy które i jak zrobić, by zapewnić pełen relaks i odnowę dla ciała i ducha. Jaka winna być aranżacja łaźni błotnej albo piwnej, dla kogo najwłaściwsza jest biosauna i co zyskamy dzięki kabinie zimowej, kiedy sprawdzi się natrysk wrażeń i jak wybudować hamam. Projektujemy i wykonujemy SPA zawsze tak, by wypełniały filozofię wellness.
Twoje SPA oraz galeria zdjęć
Zaprojektuj i zbuduj Twoje własne SPA
Kabiny sanitarne
Estetyczne kabiny sanitarne to niezbędny element każdego obiektu użyteczności publicznej. Wszędzie tam gdzie potrzebne są kabiny systemowe WC i natryskowe HPL, ścianki giszetowe, przebieralnie czy przegrody pisuarowe świetnie sprawdzają się systemy szybkiego montażu ścianek działowych firmy Lahma. Produkujemy je również w wersji dla dzieci, do przedszkoli i szkół.
Kabiny sanitarne
Ścianki działowe do obiektów użyteczności publicznej i firm
Budowa SPA
Budowa SPA wiąże się z użyciem odpowiednich materiałów spełniających normy dla pomieszczeń o wysokiej temperaturze i wilgotności. Firma Lahma oferuje gotowe moduły konstrukcyjne do budowy SPA, takie jak ławy o różnych kształtach, ogrzewane leżaki, kabiny natryskowe, sufity do łaźni, wanny SPA, stoły do masażu mokrego i wiele innych wykonywanych według indywidualnych projektów i potrzeb.
Budowa SPA
Pomagamy w uzyskaniu dotacji na budowę SPA
Technika SPA
Niemal bezobsługowa praca pomieszczeń SPA, wzrost ich funkcjonalności i co najważniejsze przyjemność dla użytkowników to zasługa specjalistycznej techniki firmy Lahma. Oferujemy natryski wrażeń, pompy zapachowe do aromaterapii, sterowniki do pracy łaźni błotnych, do produkcji śniegolodu czy piany do masażu mokrego, pompy do inhalacji solankowych, generatory pary.
Technika SPA
Natryski wrażeń do dużych obiektów i domowego SPA